Simson v Iglů - Fórum

www.simsonviglu.cz
Právě je 14 květen 2024, 01:34

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Pravidla fóra


Než budete zakládat nové vlákno, zkuste hledat. Pokud nepomůže, použijte pro pojmenování vlákna nějaký dostatečně výstižný, inteligentní a snadno pochopitelný název. Usnadňujete tak ostatním uživatelům - jak nynějším, tak budoucím - orientaci na fóru. Děkujeme
PS: Příspěvky které toto minimum splňovat nebudou skončí na smetišti. Je nám líto…

Kompletní pravidla k nahléhnutí zde



Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 73 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: ...
PříspěvekNapsal: 21 listopad 2006, 18:24 
Offline
Na desce hanby
Uživatelský avatar

Registrován: 27 říjen 2006, 10:09
Příspěvky: 14
Bydliště: Děčín
TAK TADY JE TEN ZBYTEK JE TO TROCHU NESROZUMITELNÉ ALE NEVA :)

rozložený výfuk, v mém případě Enduro - část


Nejdříve je poslední kousek zpracován. Bude vždy stejný hotově lhostejno zda AOA 1 nebo 2. K tomu chováte vy tlumič hluku z posledního kousku, na nejlepší se Zange na okraji roury chytit



Pokud těžko se ubírá tluče paar někdy s gumovým kladivem na poslední kousek do sebe tlumič zvuku uvolní

Nyní musí do desky tlumiče zvuku, ve směru poslední díra ukazuje, dvě díry se 10 mm průměry jsou vrtány, na které místo je lhostejno


Jednoduchý 2 díry se vrtají


Když další musí malé místo, se v poslední rouře vaší koncovky výfuků befindet, jsou vzdáleni. na vy vyrážíte opatrně trn nebo jakýsi kulatý kus kovu s průměrem
16 mm (důležitý!) skrz vaši poslední rouru do úzkého místa vzdáleně je


16 mm osten reinschlagen



Úzké místo musí pryč




Tlumič zvuku znovu do posledního kousku zarazí a to je hotový.

Prostřední část výfuku s kuželem tlaku uvnitř není změněn.

Nyní musí ještě ohyb být redukován. U AOA1 stane se ohyb jen na snímku výfuku kolem 6,5 - 7 cm abgesägt,so že člověk výfuk ještě pohodlně draufstecken umí.

Potom ještě hrany rundfeilen, výfuk znovu sestavit a vy jste obratně s přestavbou

U AOA musí navíc příliš 7 cm na snímku výfuku ještě 2,5-3 cm na Mortorseite kolena odřízl budou.
Tady u toho logischerweise Bördelkante, ohyb na motoru zastaví, se pryč je řezán, musíte vy vzniklá hrana nový bördeln co na takto se ubírá:

(když její normální S50/51 kolena máte je to smysluplný podle ohybu snižují otočit a strana ke bördeln, kde předtím výfuk dran byl. Jinak může to být kopne výfuk na chodidlové západky nebo mopedu ze stane, když vy jej andersherum přistavuje může se nestanou)


Jednou kolem celého ohybu kolem až vy pořádný okraj máte

Bördeln setká se se těžký ze když to je, zkouší to jednoduše vy můžete téměř nix falschmachen.

Když její koleno hotový máte výfuk znovu sestavit a vaše AOA je fertig:D

Je moje první udělá prosím připíše jako to vám líbí se nebo pokud vy otázky máte a klasifikuje to.

Komentář připsat | Tento článek weiterleiten



Komentáře

--------------------------------------------------------------------------------

yakuraz připsal na 20.11.06 kolem 20:37 hodina
jde skutečně klasse děkuji člověk 5p

--------------------------------------------------------------------------------

RotWeiss připsal na 20.11.06 kolem 12:21 hodina
Její experten, mně může žádný vyprávět 2 díry citelně co přinášejí a hned pravý ni jak Leo, kdy och vyseru se is. Naja staví halt vás gefriemel dále chcete ano jen nen radu dát. Achso s velkým ohybem is už ma ne dobrý myšlenkový přístup

--------------------------------------------------------------------------------

maddin připsal na 20.11.06 kolem 0:10 hodina
Tedy já finds také super. Einzigstes co mně u rozšířit posledního kousku se stal is is že to rausgekommen is u draufkloppen se keil . A nemůže člověk se ucpávkou dělat? A dostane se člověk i-wie také ještě nen větší kolena drauf? zb člověk auspuff ještě co snižuje tu kde ohyb čistě přijde a tím 2-3mm více reinpassen. Jako člověk potom na Zyli stále dělá vím já ne, musí člověk se halt ne zavřená matka kolena se koupit nebo tentýž fummeln

--------------------------------------------------------------------------------

simmefreak15 připsal na 15.11.06 kolem 20:43 hodina
tedy kdo tady co k umbau říká is někde omezený. is přece naprosto genaial. a já hab zjistil auspuff odebere se jak ne leo vince. ukázal u reso jíst is weis já net. habs ještě net getested. ale is na všechny kácím levnější

--------------------------------------------------------------------------------

Kruhová pila připsal na 15.11.06 kolem 17:03 hodina
Mohu já říci co 2 díry přinášíme! Pověřit spaliny přes a starat se tak pro to že motor u vyšších počtů otáček ne přetopený!
Když ty tak skvělé závodní výfuky stavíš potom tu , to je pro lidi jednoduchý a bezplatně jejich Stino - výfuk optimalizovat chtít.

--------------------------------------------------------------------------------

RotWeiss připsal na 15.11.06 kolem 12:12 hodina
To je přece úplný Nonsins co mají 2 malé díry podávají úplný měří sag já. Když někdo co chytit chce, potřebuje člověk 1. nen větší Grümmer 2. Bude endstück hole vyklizený a to přijde kupferfohr se otravovat a izolační vlna čistě 3. Nutnost tiskových zavalitých lidí být změněn, přináší poté co

--------------------------------------------------------------------------------

agresivní řidičů připsal na 13.11.06 kolem 18:06 hodina
Co sol člověk k tomu ještě říct? já tüftel scho sau dlouho na zeugs,weil já nikdy chápaný hab ale jetz... Ty jsi můj zachránce! 5 Bodu

--------------------------------------------------------------------------------

simmefreak15 připsal na 06.11.06 kolem 20:35 hodina
já hab heut někdy vyzkoušel s endurokrümmer. jde skutečně bez probleme. první klasse. já hab ale z plní krümmer na končím příliš krátký udělal. má všechno net více gepasst. tady hab já potom jednoduše na resokörper angeschweist. jetz končí auspuff téměř stručně se sitzbank. vidí ještě geiler z. děkuji za tipp. a já geb tobě ještě 5 pkt

--------------------------------------------------------------------------------

matdoer připsal na 06.11.06 kolem 12:40 hodina
po tak krátký zeit již na platz 1 top10

jetz má kreissäge zcela mnohý nový freunde

--------------------------------------------------------------------------------

Kruhová pila připsal na 05.11.06 kolem 16:02 hodina
Poprvé odměně pro mnohý dobrý Bewertungen:D

@ Baxxxter s ohybem rolovacích vozíků mám já bohužel ještě žádné zkušenosti, zkracují nutí se přirozeně jak každý jiný také ale já ví ne zda tvůj výfuk potom ve špatném úhlu stane nebo irgentwo na zarazí, že musíš ty tentýž probieren:|

Sound se změní jen lehce, před vším pod zatížením zní on něco silnější

--------------------------------------------------------------------------------

STaH připsal na 05.11.06 kolem 13:58 hodina
hey kreissäge...

ty máš to opravdový drauf..
opravdový geil se "zeichnungen " un tak..

danke...:D:D

sorry..bisschen werbung

http://www.simson-tuning-am-horn.de.be

--------------------------------------------------------------------------------

baxxxt3r připsal na 05.11.06 kolem 13:52 hodina
tach..alle zusamm
krátký se ptám: u můj roller(70/4)
podaří se tady umbau k AOA2 se krümmer dopředu a vzadu snižují také?

mfg bax

--------------------------------------------------------------------------------

Erisch připsal na 05.11.06 kolem 13:41 hodina
Jupp opravdový geiles činí (5P) . Budu mě hned někdy ransetzten a zkoušet. Jen jak schauts se Saund z. Zní potom také geiler. Zurzeit mám já nen selbstgebauten Reso drann (s vlnou) je mně již téměř příliš hlasitě. Luffi geraüsch find já sau geil má někoho nen plán jako člověk dostane se beze ztrát výkonnosti?????

--------------------------------------------------------------------------------

Kruhová pila připsal na 05.11.06 kolem 10:30 hodina
Ano schmoin AOA 1 byl by smysluplně

--------------------------------------------------------------------------------

schmoin připsal na 05.11.06 kolem 10:24 hodina
je užitečný u můj S50 činit u stino moto & Zyl. ? když ano mach já stejně..


mfg

--------------------------------------------------------------------------------

Kruhová pila připsal na 05.11.06 kolem 9:56 hodina
jo Simmefreak ty můžeš také nen endurová kolena nahoru zkracovat potřebuješ netočí hab já u mě také hotově bez problémů

--------------------------------------------------------------------------------

simmefreak15 připsal na 04.11.06 kolem 21:18 hodina
já bych měl tady jetz někdy ne se ptám. u enduro krümmer může člověk dopředu také ostříhat a znovu umbörteln. protože kolem točí může někdo ano net


--------------------------------------------------------------------------------

westberlin89 připsal na 04.11.06 kolem 17:29 hodina
je ano všechno již a dobře ano ale kdo má nyní ještě net to je starý ale mohl bys ty mně někde her ne anleitung pro druck jím dají protože potřebuji někdy tak optimální anleitung wel geräte mám já pro sowas vyrobit tady ( schweiß a dreh geräte)

--------------------------------------------------------------------------------

eidos připsal na 04.11.06 kolem 15:22 hodina
super.....endlich ml také co se bilder.....hab u langtuning nějak nikdy rozuměli....

perfektní 5P

--------------------------------------------------------------------------------

nemesis připsal na 03.11.06 kolem 11:10 hodina
5 Hvězd!! Vrchol!

--------------------------------------------------------------------------------

matdoer připsal na 03.11.06 kolem 8:23 hodina
super se "oddal " má činí připsat.
tvůj dokonce i hotový bilder jsou úplně dostačující a každý měl tvůj zeichnung poznat.


--------------------------------------------------------------------------------

MysteriousLink připsal na 03.11.06 kolem 1:29 hodina
Ano, přináší co
Ale prosím jen AOA1..

Kdy já nen S51KT hab se Luffi, org. Gaser a standard Bedüsung. Se AOA2 jsem já 5-7kmh více prováděný! Se AOA1 může člověk 4ten chodba vlastně vůbec ne jet, protože chybí každá síla... něco zvláštní ale naja... Je vllt také bissel zkušební věc.

--------------------------------------------------------------------------------

Horschdridah připsal na 02.11.06 kolem 22:43 hodina
hezký find ichs, wennd as také co u nem stino 50er motor podává (hab já tak rozuměli vysvětlí mě na wenns ne tak je), potom werd já také někdy činí!
4p ze mě
gruß HR

--------------------------------------------------------------------------------

oi!-kL€iN připsal na 02.11.06 kolem 21:51 hodina
ach tady může člověk jar kene se shodují verteilen,oder....? sorry můj fehler

--------------------------------------------------------------------------------

oi!-kL€iN připsal na 02.11.06 kolem 21:50 hodina
pospíším si správně pořádně gemacht....von mně také 5 boduji

--------------------------------------------------------------------------------

Benzol připsal na 02.11.06 kolem 21:33 hodina
Tedy mně gefällts opravdu velmi dobře. Entlich někdy co nový, co také teiferen význam má. Dostaneš od mě 5 bodu, kvůli pěkným kresbám

--------------------------------------------------------------------------------

_________________
Simson S51 enduro(půl koně) na hraní a suzuki bandit 600 (80koní) na lítání :D


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 25 listopad 2006, 13:34 
Offline
Uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 19 září 2006, 06:03
Příspěvky: 682
Bydliště: Obříství
je nevym radči se na to vyprdnu :wink:

_________________
Me Bitch - Simson S51 Elektronik předělanej na Enduro, BING 17, zelený a modrý neon, modrá parkovačka


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 28 listopad 2006, 21:45 
Offline
Uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 19 září 2006, 06:03
Příspěvky: 682
Bydliště: Obříství
kde se pls splašit tenhle výfuk?
Obrázek

_________________
Me Bitch - Simson S51 Elektronik předělanej na Enduro, BING 17, zelený a modrý neon, modrá parkovačka


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 28 listopad 2006, 21:49 
Offline
Uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 17 květen 2006, 18:29
Příspěvky: 485
Bydliště: Pardubice
To je strasny to se mi nelíbí.. ale ten vyfuk snad u RZT

_________________
:alright:MODEL:S70 70/4,AMAL 19, 14/31V max.90 km/h při 8 000ot.(zajíždím)!po zajetí změna převodů a laď.výfuk HIKONE.V max. ??


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 29 listopad 2006, 21:57 
Offline
Uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 19 září 2006, 06:03
Příspěvky: 682
Bydliště: Obříství
tam nění :cry:
nevyrábí leovince 2takt výfuky?
nemáte na něj odkaz

_________________
Me Bitch - Simson S51 Elektronik předělanej na Enduro, BING 17, zelený a modrý neon, modrá parkovačka


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 14 leden 2007, 13:47 
Offline
Uživatel

Registrován: 14 leden 2007, 13:28
Příspěvky: 19
Chci se zeptat estli by sly udelat dva vyfuky na enduru ze bych na koleno navaril nejakou trubku a mel bych dvavyfuky po stranach? :lol:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 14 leden 2007, 13:58 
Offline
Uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 18 červenec 2006, 13:54
Příspěvky: 1198
Bydliště: Královéhradecko
Tak určitě by to šlo, jde o to jak by to hnulo s výkonem... řek bych že by ti to zvedlo výkon ve vyšších a snížilo v menších asi jako když vyndáš tlumič :wink:

_________________
aka P4priX

60/2@41,5mm, AMAL18, Open Filtr, Leo Vince, Vmax=90km/h, Spotřeba ~3L

SRAZ V HK 21.7.2007


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 14 leden 2007, 14:12 
Offline
Uživatel

Registrován: 14 leden 2007, 13:28
Příspěvky: 19
No ale je tu jeden zasadni problem technickou by to asik neprošlo :(


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 14 leden 2007, 14:16 
Offline
Uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 18 červenec 2006, 13:54
Příspěvky: 1198
Bydliště: Královéhradecko
to nevím, jde o toho, u koho ji budeš dělat... někomu stačí když to svítí a brzdí, mávne rukou a jedeš a u někoho zas máš blinkr o kousek křivě a pošle tě domů to opravit :?

_________________
aka P4priX

60/2@41,5mm, AMAL18, Open Filtr, Leo Vince, Vmax=90km/h, Spotřeba ~3L

SRAZ V HK 21.7.2007


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 14 leden 2007, 14:18 
Offline
Uživatel

Registrován: 14 leden 2007, 13:28
Příspěvky: 19
No mě by se hodil ten vyssi vykon v tech vyssich oatcka pac tu mame hode kompu a vedvou je na nizke otacky tezka jizda:(


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 14 leden 2007, 14:24 
Offline
Uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 18 červenec 2006, 13:54
Příspěvky: 1198
Bydliště: Královéhradecko
nech to tak, jak to máš... na kopce potřebuješ tah v nižších otáčkách :wink:

_________________
aka P4priX

60/2@41,5mm, AMAL18, Open Filtr, Leo Vince, Vmax=90km/h, Spotřeba ~3L

SRAZ V HK 21.7.2007


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 14 leden 2007, 14:33 
Offline
Uživatel

Registrován: 14 leden 2007, 13:28
Příspěvky: 19
A toho prosimte docilim jakou upravou..su zacatecnik v techto vecech


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 14 leden 2007, 14:33 
Offline
Uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 16 březen 2006, 16:15
Příspěvky: 292
Bydliště: Kroměříž
Patous007 píše:
nech to tak, jak to máš... na kopce potřebuješ tah v nižších otáčkách :wink:


Nebo si sezen vyfuk az pojedes na technickou a jen to prehodis a je to...az prijedez z technicke tak si tam zase das ty dva :lol:

_________________
Simson s51 Enduro(r.v83):předělaný na S70,12V elektrika VAPE,svička NGK B8HS,AMAL19+open filtr,17 z.kolečko,zkrácený koleno,zdvihly zadek...80km/h po rovine


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 14 leden 2007, 15:47 
Offline
Uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 18 červenec 2006, 13:54
Příspěvky: 1198
Bydliště: Královéhradecko
strawberry píše:
A toho prosimte docilim jakou upravou..su zacatecnik v techto vecech


říkám nech to tak jak to máš :wink:

_________________
aka P4priX

60/2@41,5mm, AMAL18, Open Filtr, Leo Vince, Vmax=90km/h, Spotřeba ~3L

SRAZ V HK 21.7.2007


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 14 leden 2007, 21:00 
Offline
Uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 28 květen 2006, 18:19
Příspěvky: 289
Bydliště: Stračov
strawberry píše:
A toho prosimte docilim jakou upravou..su zacatecnik v techto vecech

nijak proste tam nech origo protze s tim to jde nevic od spoda protoze ja jsem si koupil ladak (ten mnohokrat zminovany za 650 Kč-chromovy) sice to jede 70 po rovince a prubeh otacek se vyrazne zrychlil ale od spoda je to horsi, musel jsem jednou predelat ladak za origo a hned to bylo znat ale nez to vyslo na tech 70 tak to trvalo dvakrat dyl, asi tak no od spoda origo a na vysi otacky a maximalku ladak :lol:

_________________
STYLING-dodelane enduro trubky pod nadrz, otackomer, zvysene sedlo, operka, antenka, pristrojovka, neony,zkraceny blatnik, metla, bile blinkry
MOTOR-korky v klice, tryska 72, 60 ccm, B8HS, ladak cca 80 km/h
I don´t like HIP HOP and POP
PUNK´S NOT DEAD


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 73 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz
[ Time : 0.191s | 13 Queries | GZIP : On ]