Simson v Iglů - Fórum

www.simsonviglu.cz
Právě je 07 červen 2024, 04:20

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Pravidla fóra


Než budete zakládat nové vlákno, zkuste hledat. Pokud nepomůže, použijte pro pojmenování vlákna nějaký dostatečně výstižný, inteligentní a snadno pochopitelný název. Usnadňujete tak ostatním uživatelům - jak nynějším, tak budoucím - orientaci na fóru. Děkujeme
PS: Příspěvky které toto minimum splňovat nebudou skončí na smetišti. Je nám líto…

Kompletní pravidla k nahléhnutí zde



Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: škube a vyskakuji rychlosti :(
PříspěvekNapsal: 21 srpen 2014, 20:39 
Offline
Uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 23 listopad 2012, 14:46
Příspěvky: 29
Ahojte nedavno jsem vymenoval 1000haran na stat pace a dkyz jsme ot rozebiral vyndal jsme i spojku a potom to zaclo po slozeni :( predtim jezdit krasne bez problemu :) a ted... clovek se chce rozject jenom slysim jak ten motor skube a cuka a kdyz chci preradit z 1 na 2 tak jsme zase na 1 a nedky mi nejde zaradit vubec :/ nevie co jstim nedky jedu a jede potom uz bez problemu ale nekdy si jedu a zacne skubat jen tak :/ nikdy to nedelala na volnobech vytocit jde a obac jede normalne nez zacne skubat vubec si nwm rady prosim o radu prosim Karbec a zapalovani jsem vyradil stim se nic nedelala jen 1000x ven a ta sppjka a od slozeny na svoje mysto to zacal delat.. napadla me spjka trochu jsme is sni hral a nakonec to bylo jeste horsi :/ opravdu to hrazne skube ale v motorku a kdyz neskube tak jede jako predtim upllne bez problemu PS mám tam 60cmm 2 kanal a + bing a jede 70 na rovince :3 17 ozubeny kolecko :) o simosnu uz vim skoro vsehno az na ten motor do toho jsme se ted rtal po prvy a del mi ot tohle a ja vubec nwm proc :/ Mozna ze kdyz jsme rozebyral spojku ze jsme popletl podlozky co je pod lammelama a spojkovim kosem :/ coz me napada jeidny jinak opravdu nwm PLS FAKT O radu jsme stoho uplne nekde :/ mama strach i tam tom jezdit ze to nedke zadře :( DIky moji češtiny si nevšimejte :)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: škube a vyskakuji rychlosti :(
PříspěvekNapsal: 21 srpen 2014, 21:35 
Offline
Uživatel

Registrován: 13 prosinec 2013, 18:09
Příspěvky: 459
Bydliště: Kopanice-Starý Hrozenkov
Zdarec a go nešlo vymenit ten 1000hran bez vymontovani spojky? A to radici ustroji vratils dobre?nezapomnels neco?

_________________
SIMSON S51 elektronik. r. 1990, 70/2, 16N3-4
MZ ETZ 250, 70% originál r.v. 1983.
TATRAN 125 Jak z Považských vyjel, tak je aj doma :) supr stroj.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: škube a vyskakuji rychlosti :(
PříspěvekNapsal: 22 srpen 2014, 09:24 
Offline
Uživatel

Registrován: 23 květen 2013, 08:24
Příspěvky: 41
Bydliště: Budča. Slovensko
Podla mna bude chyba v spojke skus ju vybrat a podla katalogu poskladat ... uz neviem ako to islo za sebou ale urcite je 1.segerka s potom podlozka a potom spojkovy kos ..... hlavne aby ten spojkovvy kos nemal ziadnu volu lebo to uz nepojde .. a ked to poskladas tak tym srobom dostelovat

_________________
Simson S51 (1989) electronic komplet origo. Len skoda ze bez Tp a Spz
Simson S51 (1986) Enduro cakam na diely a bude origo ale uz je trochu poznaceny zubom casu a mladickeho tuningu :D


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: škube a vyskakuji rychlosti :(
PříspěvekNapsal: 22 srpen 2014, 23:39 
Offline
Uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 23 listopad 2012, 14:46
Příspěvky: 29
frantazer píše:
Zdarec a go nešlo vymenit ten 1000hran bez vymontovani spojky? A to radici ustroji vratils dobre?nezapomnels neco?

Jak ted uz vim ze ot jde ale predtim jsme to nevedel nikdo mi stim nepomohl sel jsme dotoho sam ze to musim proste vimenit teprve se ucim takle to reknu nezapomel jsem nic prave :/


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: škube a vyskakuji rychlosti :(
PříspěvekNapsal: 22 srpen 2014, 23:41 
Offline
Uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 23 listopad 2012, 14:46
Příspěvky: 29
Hrusov píše:
Podla mna bude chyba v spojke skus ju vybrat a podla katalogu poskladat ... uz neviem ako to islo za sebou ale urcite je 1.segerka s potom podlozka a potom spojkovy kos ..... hlavne aby ten spojkovvy kos nemal ziadnu volu lebo to uz nepojde .. a ked to poskladas tak tym srobom dostelovat

Dobre skusim diky sundam dekl kouknu na vule kouknu jestli jsme vse spravne dotah jestli nekod nekde nahodou nedrhne a kdyz tak potom jedine tim sroubkem ale zatim diky :) az budu mit cas coz ted moc nemam tak se na to mrknu a dam hned vedeet ale i tak moc DIKY!! :)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Bing [Bot] a 37 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz
[ Time : 0.426s | 13 Queries | GZIP : On ]