Simson v Iglů - Fórum

www.simsonviglu.cz
Právě je 19 březen 2024, 11:18

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Pravidla fóra


Než budete zakládat nové vlákno, zkuste hledat. Pokud nepomůže, použijte pro pojmenování vlákna nějaký dostatečně výstižný, inteligentní a snadno pochopitelný název. Usnadňujete tak ostatním uživatelům - jak nynějším, tak budoucím - orientaci na fóru. Děkujeme
PS: Příspěvky které toto minimum splňovat nebudou skončí na smetišti. Je nám líto…

Kompletní pravidla k nahléhnutí zde



Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Simson S51 bezkontakt 6V slaba jiskra
PříspěvekNapsal: 29 červen 2016, 21:54 
Offline
Uživatel

Registrován: 29 červen 2016, 21:42
Příspěvky: 1
Ahoj. Byl mě přidělen na opravu simson, jel ale spatně táhl a v určitých otáčkách vynechával, cca po 30km chcípl a po nastartování držel pouze velmi nízké otáčky (cca 1000?) na plyn nereagoval. Vyměnil jsem tyristor - beze změny, rozkuchal jsem snímač otáček, propájel kontaky a hurá simson jel jak za mlada! Po cca 10km chcípl ale za chvíli šel nastartovat, po 20km chcípl úplně. Svíčka háže jiskru jen pri pomalém startování pákou, pokud člověk kopne rychleji jiskra vynechá a háže jen v nízkých, čím déle se takhle kope tím je slabší až zmizí. Zkoušel jsem znovu propajet snímač - nic, vyměnil jsem snímač - nic, vyměnil jsem zapalovací cívku - nic, tyristory mam dva a oba dělají to samé, indukční cívku jsem zkoušel ze své suzuki a dělá úplně to samé, uzemění jsem oškrábal, kabeláž propájel... Co ještě zkusit? Další tyristor? Rotor je zevnitř dost vydřený z minulosti, ale jezdil na něj.. Děkuji za rady už jsem z toho zoufalý :(


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Bing [Bot] a 12 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz
[ Time : 0.056s | 16 Queries | GZIP : On ]