Simson v Iglů - Fórum
http://www.simsonviglu.cz/phpBB/phpBB3/

Konkurz - Nová podskupinka našeho týmu
http://www.simsonviglu.cz/phpBB/phpBB3/viewtopic.php?f=6&t=4335
Stránka 1 z 1

Autor:  Martin [ 04 listopad 2007, 18:58 ]
Předmět příspěvku:  Konkurz - Nová podskupinka našeho týmu

Náš tým se rozhodl vrhnout na nové úkoly. V současné době bychom rádi přepracovali Dílenskou příručku, jejíž hlavně grafická ilustrace odpovídá době vzniku.
Proto hledáme do nové poskupinky našeho tvůčího týmu dva nové kolegy. Předem upozorňuji, že se jedná o činnost dlouhodobou - cca jeden rok.
Nejde o žádný nárazový úkol a upozoňuji, že cesta může být dosti trnitá. Předpokladem je ochota věnovat této práci přiměřený díl volného času a počítat s časovou náročností viz výše.

První pozicí je Editor textu.

Co bude vaším úkolem?

Editace původních textů a tvorba nových.

Co požadujeme?

Dobrou stylistiku, pravopis.

Ke své žádosti přiložte toto:

K tomuto příspěvku jsem příhrál tři fotografie. Jsou na nich píst,ojnice a ojničí čep (na fotografií chybí pojistné kroužky, ty do svého popisu také zahrňte). Utvořte kratší text, kde popíšete sestavení dílů v kompletní celek.

Druhou pozicí je Editor fotografií.

Co bude vaším úkolem?

Úprava nafocených fotografií pro publikační účely.

Co požadujeme?

Předpokladem pro tutu pozici je ovládní práce s Adobe Photoshop či jiný program podobného určení.

Ke své žádosti přiložte toto:

K tomuto příspěvku jsem příhrál tři fotografie. Ty vykazují několik nedostatků. Proveďte jejich korekci a vhodně ořezané fotografie v rozlišení 1024*786 ve formátu jpeg přiložte ke své žádosti.

Nyní společně pro obě pozice


Jak bude probíhat komunikace?

Vyhradíme speciální sekci na fóru pouze pro naše potřeby. Rádi bychom ověřili, zda by bylo možno využít pro porady Skype, buď v mluvené nebo psané formě. Čili bychom se o víkendu v určitou hodinu sešli a probrali bychom, co jsme za týden udělali a zadali úkoly pro týden nový.


Jak budeme pracovat?

V týdeních cyklech.

Co je naším cílem?

Přepracovat příručku, tak aby texty více pomáhly uživatelů a obrázky opravdu pomáhaly při uživatelům při vlastní práci. Pro urychlení budeme vydávat vždy aktulně přepracovanou kapitolu. Jako publikační formát zvolíme PDF.


Výše jsem zmínil, že budeme samostatná skupinka. Za náš tým budu ve skupince já a Ritsi. Kdo bude skupinku vést a kdo zná bude zástupce se teprve rozhodneme dle našich možností.


Kontaktní osobou jsem já. Své žádosti s sepsanými texty či upravenými fotografiemi (viz u popisů pracovních pozic) zasílejte na admin@simsonviglu.cz Pro případné dotazy využijte SZ či ICQ 150257233. Pokud nebudu déle odpovídat můžete se též obráti na mého zástupce Ritsiho. Kontaky v jeho profilu. Těšíme se na nové spolupracovníky.

Přílohy:
pist.jpg [980.42 KiB]
273 krát
ojnice.jpg [925.69 KiB]
156 krát
cep.jpg [950.9 KiB]
145 krát

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/